Workshop

Žena v přirozeném světle.

Pojďte se naučit vytvářet fotografie kdekoliv a kdykoliv. Jen pomocí fotoaparátu, či mobilního telefonu. Přirozené světlo je všude, ale blesky a další příslušenství už musíte přinést. Pojďme se tedy naučit pracovat bez této techniky a vytvářet tak fotografie kdekoliv.

K dispozici vám bude nejen profesionální modelka, ale i prostředí krásného hotelu Perk v Šumperku.

Kdy: 25. 5. 2024 od 14:00

Kde: Hotel Perk Šumperk.

Program workshopu:

14:00 sraz účastníků v kavárně. Seznámení a základní úvod do workshopu.

15:00 Přesun na pokoj Hotelu a začátek praktické části. Jak komunikovat s modelkou, práce se světlem, fotografování.

Zhruba 18:00 Konec workshopu a volná zábava.

Maximální počet účastníků na jeden den je 5.

Cena: 4999 Kč.

Rezervace místa na workshop zde

Termín si rezervujete zakoupením vstupenky na odkazech níže. Rezervace je možné zrušit týden před akcí. Později vám bude účtováno 80% z důvodu nákladů na prostor a honorář modelky. Děkujeme za pochopení.

Modelka:

Stella Maderová se aktivně věnuje pole dance a vlastní studio nedaleko centra Olomouce. Má mnoho let zkušeností s fotografováním po celé ČR.

Lektor:

Jmenuji se Jaromír Krátký a fotografování se věnuji od roku 2000. Začínal jsem jako reportér vybavený batohem s obrovskou zásobou techniky. Postupně jsem ale zjistil, že přirozené světlo je ta nejlepší volba a moje technika se zmenšila na jedno tělo a dva objektivy. Poznatky z reportážní praxe uplatňuji i při focení žen. Moje fotografie najdete v různých denících a časopisech. Pracuji také pro několik online magazínů. Moje fotografie najdete i v soukromých sbírkách v ČR a zahraničí a mám za sebou i několik výstav v ČR a Evropě. Můj největší úspěch? Moje fotografie ženy visí v soukromé sbírce vedle Josefa Sudka a moje fotka z oblasti architektury byla vybrána mezi 80 nejlepších fotografií světa.